NASZE SUKCESY

W konkursie miejskim "Gubin-moje miasto", wychowanka naszego przedszkola Oliwia Zagdaj zdobyła I miejsce w kategorii dzieci starszych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

8 listopada 2019r w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie 40 Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża, w ramach obchodów 100 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. Na konkurs wpłynęło, aż 518 prac z całego województwa lubuskiego. Komisja nagrodziła naszego wychowanka który otrzymał I miejsce w kategorii "przedszkole". Nagrodę otrzymał Kacper Hyla z grupy 5-latków. Serdecznie gratulujemy

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża zajął

I miejsce wychowanek naszego przedszkola Wiktor Wiereszko. Gratulujemy i życzymy wielu takich sukcesów.

........................................................................................................................................................................................................

Nasze przedszkole 23 maja 2018 wygrało I miejsce w plebiscycie PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2018 w rankingu liderów z powiatu oraz II miejsce w rankingu wojewódzkim.

Jest to dla nas wielki zaszczyt.

• Przedszkole Miejskie nr 2
    ul. Kunickiego 8a, 66-620 Gubin